
Планетарний міксер тістоміс Ardesto KSTM-8043
3 811 ₴
- Готово до відправки
- Код: KSTM-8043
+380 (98) 156-87-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планетарний міксер для збивання великої кількості інгредієнтів і швидкого замісу тіста. В комплект поставки входить чаша з кришкою, а також насадки трьох типів.
Тип Планетарний міксер Потужність, Вт 800 Кількість режимів 6 управління Механічне Матеріал корпусу пластик, метал колір Шампань Кількість насадок Один віночок, А одна-подібна насадка, одна насадка для замішування Матеріал насадок Нержавіюча сталь Захист від перегріву Розміри (ШхВхГ), см 36x30x21 Вага, 4.25 кг Живлення, В 220 Довжина проводу, см 105Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Сфера використання | HoReCa, Харчова промисловість |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 4 л |
| Завантаження тесту | 2 кг |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | знімна дежа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 811 ₴





