-34%

Каструля KRAUFF 3,3л зі скляною кришкою 20см 26-238-101
983 ₴
653 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26-238-101
+380 (98) 156-87-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики та опис
Основні
| Виробник | |
|---|---|
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жароміцне скло |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Тип | Каструля |
| Колір | Сріблястий |
Додаткові характеристики
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
|---|
Діаметр каструлі — 20 см Каструля з кришкою Krauff
Каструля з кришкою Krauff виготовлена з неіржавкої сталі, матеріалу, який довго слугує, і практично не піддається корозії. Він також є добрим провідником тепла, оскільки швидко нагрівається.
Характеристики:
- Тип: каструля
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал ручок: нержавіюча сталь
- Матеріал кришки: жароміцне скло
- Форма: кругла
- Колір: сріблястий
- Виробник: Krauff
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krauff |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 3.3 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴
