СТИЛЬНА ЯКІСТЬ
-20%

Хлібниця ARDESTO Midori 33х18х12см, метал, бамбук, чорний AR0912BB
866 ₴
692 ₴
- Готово до відправки
- Код: AR0912BB
+380 (98) 156-87-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У хлібниці ARDESTO Midori хлібобулочні вироби залишаться свіжими надовго. Герметична кришка запобігає висиханню та псуванню, а також захищає від вологи. Конструкцію прямокутної форми з рельєфними стінками розміром 33 × 13 × 18 см виготовлено з металу чорного кольору та доповнено бамбуковою кришечкою, тож вона вдало пасуватиме чи не на будь-якій кухні. Доглядати за виробом нескладно, проте не рекомендовано мити в посудомийній машині.
- Metal, bamboo material
- Black color
- Size is 33 × 13 × 18 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Глибина | 18 см |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴


