Матеріал:
Високоякісна сталь
Додаткові характеристики:
Розмір: 22,2 x 10 см
Колір: білий, бірюзовий, з декором
Переваги:
Високоякісна сталь
Якісне покриття
Кришка з силіконовою вставкою
Зручний розмір для зберігання
Ідеально підходить для повсякденного використання
Вишуканий і витончений дизайн, вигідно підкреслює відмінний смак і виграшно виглядає на святковому столі
Рекомендації по використанню:
Можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krauff |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кришка | Є |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип посуду | Цукерниця |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴

